Viyadükten Düşen Tır, İki Kişiye Mezar Oldu Viyadükten Düşen Tır, İki Kişiye Mezar Oldu

Koç

Bugün, çekici yönleriniz herkesin görmesi için ortaya çıkıyor! Şimdi, fırsatların ve insanların peşinde koşmak yerine hayatınıza çekme eğiliminde olursunuz ve bunu yapmak için inanılmaz derecede iyi bir donanıma sahipsiniz. Kendinizi şımartmaya hazırsınız ve insanlar da sizinle özel olarak ilgileniyor. Aşk ve parayla ilgili kararlar daha doğru bir şekilde oluşabilir. Bugün, bir şeyin neredeyse başladığı kadar çabuk sonlanma eğilimi çok yüksek. Kendinizi aşırı zorlamaktan kaçının ve bunun hem fiziksel hem de zihinsel konular için geçerli olduğunu unutmayın.

Boğa

Bugün özel anların tadını çıkarmak için daha sakın kalmayı tercih edebilirsiniz. Dikkatinizi perde arkasına çevirecek yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Duygularınızı ya da bir ilişkinizi yeniden değerlendirebilirsiniz ya da manevi özlem, geçmişe bağlılık ya da karmaşık bağlar söz konusu olabilir. Aksi takdirde, biraz yalnızlığın ve mahremiyetin tadını çıkarmak, iç dünyanızla iletişime geçmek için mükemmel bir zaman. Geçmişinizi ve son olaylarla ilgili duygularınızı daha iyi anlayabileceğiniz bir yere ulaşırsınız. Bugün ilerleyen saatlerde kendinize çok fazla şey saklarsanız, birikmiş hayal kırıklıkları ortaya çıkabilir.

İkizler

Sevgili İkizler, bugün sosyal yaşamınızda daha fazla samimiyetin tadını çıkaracaksınız. Şimdi, bir arkadaş veya meslektaş olarak etkiniz artar ve daha arkadaş canlısı olursunuz. Kanatlarınızı açmanın ve daha fazlasını hedeflemenin zamanı geldi. Bir hayale bağlanmak veya mutluluk hedeflerinizin peşinden gitmek özellikle tatmin edici olabilir. Şimdi sosyalleşmek, bağlantı kurmak ve ayrıca genel olarak aşk için güzel bir enerji var. İnsanlarla daha iyi anlaşıyorsunuz ve ikna yeteneklerinizi kullanarak harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yengeç

Bugün işinize veya sorumluluklarınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. İnsanlar sanatınızı, zevkinizi veya yaratıcılığınızı daha kolay tanırlar. Kendiniz için daha kapsamlı hedefler belirlemek için mükemmel bir zaman. Aslında işinizin dışında istediğiniz şeyleri, insanları ve koşulları kendinize çekmek için biraz daha fazla çalışmanız gerektiğini hissedebilirsiniz.

Aslan

Bir durum sona erdi, nihayet özgürsün. Şimdi mutluluk için yeni fırsatlar çıkacak. Geçmişi arkanda bırak. Tam olarak ne yapman gerektiğini biliyorsun. Deneyimlisin, bunun faydası olacak. İlişkiler yerine kariyer zamanı.

Başak

Uzun süredir görüşmediğiniz akrabalarınız ile bir araya gelebilirsiniz. Çok fazla seyahat etmek, yeni sözleşmeler, anlaşmalar imzalamak gündeminizde olacak.

Terazi

Evlilik, iş ortaklığı, yakınlarınızla ilişkiler ve danışmanlarınızla ilişkiler alanınız 2-25 Nisan aralığında sınavdan geçecek. Yanlış anlamalar, beklenmedik tepkiler, abartılı beklentiler, düşüncesiz söylemler ilişkilerinizi zedeleyebilir.

Akrep

 Hayatında birçok konuda değişime hazır olun. Değerleriniz yükselişe geçiyor. Enerjinize diyecek yok. Kişisel çabalarınız, her anlamda sonuç veriyor. Sosyal ilişkileriniz önem kazanıyor.

Yay

Kendinize özgürce sevme ve arzularınızın peşinden gitme hakkını bahşediyorsunuz. Mart ortasına kadar aşkı siz kanatlandırıp uçuruyor. Sonrasında kıskançlığın pençesine düşüyorsunuz. Nisan ortasında onu bir güzel kovuyorsunuz.

Oğlak

 Hayat dengesini kaybettiysen, stresle ilişkili sağlık sorunları yaşayabilirsin. Kemerlerini bağlayarak bir an önce yapılması gerekenleri yap. Verdiğin sözleri onurlandır, sadık, adanmış, onurlu ve kibar bir insan ol.

Kova

 Kapana kısılmışlık duygusu hissetme. Maddi şeylere fazla odaklanıyorsan, olumsuz ve korku odaklı düşüncelere kapılma. Çocukluk anılarını hatırlayabilirsin, ancak bunlar seni aşağıya çekmemeli. Akılcı olmayan bir kararın sonucunda öğrenebileceğin her şeyi öğren.

Balık

Karşılaştığınız herkesi baştan çıkarıyorsunuz, cazibeniz dudak uçuklatıyor. İlişkileriniz şefkat dolu ve sizi mutlu ediyorlar. Onlar sayesinde neşeyle doluyorsunuz ve kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İş hayatınızda pozitif düşünceler başarı ön planda. (Haber Merkezi)

Editör: Haber Merkezi