Koç

Aileniz ya da partnerinizle birbirinize söylemiş olduğunuz kırıcı sözler biraz küslüğe sebep olabilir. Durumu akışta bırakarak olayların üstüne gitmemeniz sizin yararınıza olacak.

Boğa

Maddi konularınız, gelir giderleriniz bugün gündeminizde olacak. İçinde bulunduğunuz maddi sıkıntılardan, yeni bir planlama yaparak çıkış yolu bulmak isteyebilir ve istediğiniz noktaya ulaşarak maddi yönden güçlenme sağlayabilirsiniz.

İkizler

Yapmayı planladığınız seyahatlerinizi ertelemek zorunda kalmış olmanız sizi yeni gezi planları yapmak istemeye teşvik edebilir. Bahar ayları için uygun gezi ve seyahat planları yapmış olabilir, bu zamanı bekleme enerjisine girmiş olabilirsiniz.

Yengeç

İş ortamınızda yaşamış olduğunuz gerginlikler sıkıntılardan dolayı iş değişikliği yapmayı düşünebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak için biraz işe hayatınıza ara vererek kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz.

Aslan

Ebeveynlerinizin ya da sevdiğiniz bir insanın sağlık sorunları hakkında alacağınız haberler sizi üzebilir. Uyku düzeninize dikkat etmeli, kendi sağlığınız için dengeli ve düzenli beslenmeyi ihmal etmemelisiniz.

Başak

Yoğun çalışma hayatınızdan dolayı iletişimi kesmek zorunda kaldığınız sevdiğiniz kişi ve dostlarınızla görüşmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizin gönlünü alabilmek için güzel bir hediye vermek isteyebilir buluşma teklifinde bulunabilirsiniz.

Terazi

İş hayatınızda kariyerinizi yükseltmek için beklediğiniz fırsat bugün sizlerle olabilir. Kariyer şansınızı yükseltebilmek için ekip çalışmalarında bulunmak isteyebilir, güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Akrep

Marmara'da Korkutan Deprem! Marmara'da Korkutan Deprem!

Gündeminiz de olan evlilik konuları hakkında aile büyüklerinizden maddi ve manevi olarak destek almak isteyebilirsiniz. Ailenizden alacağınız destekle kendinize olan güveniniz yerine gelecek, istediğiniz refaha ulaşabileceksiniz.

Yay

Bugün iç sesinize kulak verin ve hislerinizin peşinden gidin. Yeni başlangıçlar ya da yarım kalan herşeyi tamamlamak için oldukça uygun bir gün. Partneriniz ile ilişkinizi bir adım ileriye taşımak yada evliliğiniz için önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Yatırım yapmak yada gayrimenkul almak için girişimlerde bulunabilir profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

Oğlak

Parasal anlamda alacağınız yeni kararlar, mantıklı başlangıçlar yüzünüzü güldürecek. Yapacağınız yeni yatırımlar sayesinde maddi anlamda kazançlı olacaksınız.

Kova

Çalıştığınız iş yerinizde kendinizi bir süre daha oraya bağımlı ve sorumlu hissedebilirsiniz. Mantıklı kararlar alarak, bir süre daha mevcut iş konfor alanınızı bozmak istemeyebilirsiniz. Maddi anlamda birikim yapmak için iş yerinizde bir süre daha çalışma kararı alabilirsiniz.

Balık

Sevdiğiniz bir yaşlı yakınınızın sağlık problemleriyle uğraşmak sizi biraz yorgun düşürebilir. Yaşayacağınız duygular sizi biraz üzebilir, uykusuz geceler yaşamanıza neden olabilir. (Haber Merkezi)