Kırklareli Valisi Birol Ekici, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik eden Vali Ekici mesajında, “Emek ve alın terinin değerini her zaman önemseyen devletimiz ekonomik kalkınmanın, büyüyüp gelişmenin en temel unsuru olarak işçi ve emekçilerimiz ile tüm çalışanlarımızın haklarının korunması, çalışma şartlarının iyileştirilmesi yönünde önemli düzenlemeleri ve uygulamaları hayata geçirmiş, 32 milyonun üzerinde işçi, emekçi ve çalışanımızın sosyal güvenlik haklarından yararlanmasını sağlamıştır.

Bizler, işçinin ve emekçinin hakkının alın teri kurumadan ödemenin hassasiyetine sahip bir inancın mensuplarıyız.

Çalışanlarımızın, ülkemizin refahı, ilimizin kalkınması ve gelişmesi için ortaya koydukları içten ve sağ duyulu tutum ve davranışları, işveren kesimi ile oluşturulan karşılıklı iş birliği, özveri ve samimi yaklaşım sayesinde ülkemiz, ekonomik ve sosyal kalkınma hamleleriyle, teknolojik atılımlarla önemli başarılara imza atmış olup, büyük ve güçlü Türkiye hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün; ülkemizin aydınlık geleceği için, emek ve alın teri ile üretime katılan işçi, emekçi ve tüm çalışanlarımız için birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşma ve dayanışma ruhunun pekişmesine vesile olmasını diliyor, tüm çalışanlarımıza aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam temenni ediyor, saygılar sunuyorum.” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)  

Kırklareli'nde Hedef; Anadolu Yıldızlar Ligi Kırklareli'nde Hedef; Anadolu Yıldızlar Ligi

1 Mayis Emek Ve Dayanisma Gunu1 Mayis Emek Ve Dayanisma Gunu

Editör: Haber Merkezi