Kırklareli Tarım ve Orman Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen "Atıl Seraların Üretime Kazandırılması Projesi" çerçevesinde Babaeski ilçesi Büyükmandıra beldesinde hibe edilen sera örtü malzemelerinin kurulum ve montaj işlemleri yapıldı.
Kurulumun ardından kontrollerin de gerçekleştirildiği belirtilerek; “Babaeski ilçemizin Büyükmandıra beldesinde, "Atıl Seraların Üretime Kazandırılması Projesi" kapsamında; üreticilerimize teslim edilen sera örtü malzemelerinin kurulum ve montaj işlemleri sonrasında, teknik personellerimiz tarafından kontrolleri yapıldı” açıklamasında bulunuldu. (Volkan Abuy)
Editör: Volkan Abuy