Vize Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Vantrolog ve El Kuklası gösterisi düzenlendi.
Çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikle alakalı konuşan Belediye Başkanı Ercan Özalp; “Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Vantrolog ve El Kuklası gösterimine katılım sağlayan çocuklarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz.Cumhuriyetimizin 100. yılında ve her daim sevgili çocuklarımız hep gülsün” şeklinde konuştu. (Ferdi Kurtbayram)
Editör: Ferdi Kurtbayram