Bazı insanlar zahmetsizce yalan söyleyebilir. Bir yalan uydurduklarında bundan asla çekinmezler. Dürüstlük bu insanlar için pek önemli değildir çünkü her zaman zor durumlardan bir çıkış yolu ararlar veya kendilerini kurtarırlar. Ayrıca, doğal özellikleri veya eğilimleri nedeniyle aldatma veya manipülasyon konusunda diğerlerinden çok daha yeteneklidirler. İşte yalan ağzına yuva yapan burçlar;

İkizler Burcu

İkizler burcu, bazı durumlarda boş vaatlerde bulunmayı tercih edebilen bir burç olarak bilinir. İnsanlar, onların sözlerini fazla ciddiye almamalı ve konuştukları zaman akıllarına gelenleri hemen dile getirebilirler. İkizler burcundan biriyle iş yapmayı düşünüyorsanız, dikkatli olmanızda fayda vardır. Beklenmedik bir anda sizi yarı yolda bırakabileceklerini unutmamalısınız. Yalan konusunda yetenekli olan İkizler burcu, gerçekten zor durumda kalmanıza sebep olabilir. Bununla birlikte, her bireyin kişilik özellikleri, burçlarından çok daha fazla etkilenir ve burçlar, kişiliklerimizi tam olarak tanımlamaz. Dolayısıyla, İkizler burcunun genel olarak yalan söyleme konusunda ustalaşmış olduğunu söylemek kesin bir genellemeye dayanmamaktadır.

29 Şubat'ta Burcunuz Size Ne Diyor? 29 Şubat'ta Burcunuz Size Ne Diyor?

Kova Burcu

Duygusal Kovalar, bazen söyledikleriyle çelişebilen bir tutum sergileyebilirler, bu da onları bazı durumlarda yalancı gibi gösterebilir. Duygusal durumları söz konusu olduğunda denge ve tutarlılık göstermekte zorlanabilirler. Kova burcu, çelişkili özelliklere sahip bir burç olarak bilinir. Eğer Kova burcuyla ilişki yaşıyorsanız, hayatınızın zor geçebileceğini hissedebilirsiniz. Kovalar, bazen gelişi güzel yalanlar söyleme eğiliminde olabilirler ve bu da sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak, burçlar kişilik özelliklerimizi tam olarak tanımlamaz ve her bireyin kişilik yapısı farklıdır. Dolayısıyla, Kova burcunun genel olarak yalancı olduğunu söylemek kesin bir genellemeye dayanmamaktadır.

3 Tunagazete (1)

Balık Burcu

Balıklar burcuyla yaşamak, bazen zorlu olabilir çünkü histerik bir tavır sergileyebilirler ve söylediklerine güvenmek zor olabilir. Balıklar, dünyayı kendi etraflarında döndürme eğiliminde olabilirler. Ancak gerçeklik genellikle onların yorumladığı gibi değildir. Balık burcu duygusal bir burç olarak bilinse de, duyguları genellikle kendi çıkarları doğrultusunda önceliklendirirler ve başkalarının hislerine pek önem vermezler.

Yay Burcu

Yay burcu, maceraları sever ve içindeki ruh her zaman doludur. İnsanların arasında bulunmaktan keyif alırlar. Onları etkilemek veya bir duruma heyecan katmak için bazen gerçekleri esnetebilirler veya hikayeler uydurabilirler. Yay burcu için yalan söylemek, yeni bir maceraya atılmak gibi bir şeydir. Bu nedenle Yay burcu yalan söylemekten keyif alır ve yalan söylerken yaşadığı o heyecanı sever. (Haber Merkezi)