2018 ve 2023 Genel Seçimlerinde, İYİ Parti Kırklareli Milletvekili adayı olan Sibel Pişkin partiden istifa ettiğini açıkladı. Pişkin yaptığı açıklamada: "Gördüğüm lüzum üzerine, İYİ Parti üyeliğimi sonlandırmış bulunuyorum" dedi.

Sibel Pişkin 1972 yılında Kırklareli'nin Babaeski ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Lüleburgaz'da tamamladı. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Uzun yıllar serbest avukatlık yapan Pişkin, Kırklareli Barosu yönetim kurulu üyeliği, Lüleburgaz Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığı görevlerinde bulundu. Ayrıca Yardımseverler Derneği, TEMA, Türk Kızılayı gönüllü üyeliği olan Pişkin, İYİ Parti Lüleburgaz ilçe teşkilatı kurucu yönetim kurulu üyeliği, hukuk ve seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. Pişkin, evli ve 2 çocuk sahibidir. Sibel Pişkin 2018 ve 2023 Genel Seçimlerinde, İYİ Parti Kırklareli Milletvekili adayı olmuştu.

Pişkin son yaptığı açıklamada; "Gördüğüm lüzum üzerine, İYİ Parti üyeliğimi sonlandırmış bulunuyorum" dedi. (Kadir Sinici)

Editör: Kadir Sinici