Üniversiteli olma hayali kuran öğrencilerin, üniversiteleri daha yakından tanıma şansı bulduğu tanıtım etkinliğinde Kırklareli Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi personeli Celil Koç ve Bilal Dur ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı personeli Muhammet Çelik temsil etti. Keşan’da eğitim-öğretimini sürdüren 12.sınıf öğrencilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte Kırklareli Üniversitesi’nin tanıtım standı büyük ilgi gördü.
Standı ziyaret eden aday öğrenciler ve aileleri, Kırklareli Üniversites’nin fakülteleri, yüksekokulları, bölümleri, akademik başarıları, kontenjanları, bursları, barınma imkânları ve uluslararası değişim programları hakkında bilgilendirildi.
Tanıtım materyalleri ile öğrenciler kampüs hayatı, sosyal tesisler, öğrenci kulüpleri etkinlikler ve kariyer imkânları hakkında bilgilendirilerek, Kırklareli Üniversitesi’nin yükseköğretimde doğru bir tercih olduğuna dikkat çekildi. (Haber Merkezi)