21 Ocak Pazar günü gerçekleştirilen Süper Loto’da şimdiye kadar verilen en yüksek ikramiye olan 207 milyon 314 bin 50 TL’yi kazanan talihli çekini teslim aldı. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’ndan oynayarak 6 bilen talihliye çekini; banka yetkilisi ve Sisal Şans yetkilisi teslim etti. 207 milyon 314 bin 50 TL tutarındaki büyük ikramiye 4, 11, 19, 26, 39, 57 sayılarına isabet etti. 

 Talihli hasarlı evini terk eden bir depremzede

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde ikamet eden talihlinin bir depremzede olduğu öğrenildi. Babası eski bir ayakkabı tamircisi, kendisi de emekli bir tarım işçisi olan talihlinin, deprem nedeniyle evleri ağır hasar alınca çocuklarıyla birlikte tek odalı ufak bir evde yaşamaya başladığı ve ekonomik zorluk çektiği ifade edildi. Çekilişten bir gün önce 20 Ocak Cumartesi günü bayiye giderek, rastgele işaretlediğini söylediği sayılarla dört kolon Süper Loto oynayan talihlinin oynadığı son kolona rekor ikramiye isabet etti. 

Kendilerini Durdurmak İsteyen Mahalle Bekçilerine Silahla Saldırdılar Kendilerini Durdurmak İsteyen Mahalle Bekçilerine Silahla Saldırdılar

 Şanslı kuponun oynandığı Milli Piyango Bayii Kemal Salan: “Talihlinin daimi müşterilerimizden biri olduğunu öğrendik. Ailesiyle birlikte kuponu birkaç kez kontrol ettikten sonra emin olmak için tekrar bayimize geldi, bileti terminalden birlikte kontrol ettik. Gerçekten büyük ikramiyeyi kazandığına emin olduğunda çok büyük sevinç yaşadı. Ben de hem müşterimiz adına, hem de büyük ikramiyeyi kazandıran bayi olduğum için çok mutluyum” şeklinde konuştu.   

 Haftanın üç günü saat 21.30’da çekiliyor

 Süper Loto; salı, perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü 21.30’da çekiliyor. Süper Loto çekiliş sonuçları, çekilişin hemen ardından https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/sonuclar adresinden yayınlanıyor.

Süper Loto’nun kuralları nedir?

Süper Loto, 1 ile 60 sayı arasından, 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyundur. Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılır. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişir. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabilir. Süper Loto’da her kolonun fiyatı 10 TL’dir. (Haber Merkezi)

1706251550 Sansli Kuponun Oynandigi Milli Piyango Bayii Kemal Salan 3