Kovalamacanın Ardından Yakalandılar Kovalamacanın Ardından Yakalandılar

Demirköy Belediyesinin düzenlediği 42. Çilek Festivali olumsuz hava koşullarına rağmen büyük bir ilgi ve coşkuyla gerçekleşti. 28 Haziran Çarşamba, Kurban Bayramının 1. günü gerçekleşen muhteşem konserler Rumeli Şarkılarının vazgeçilmez ismi Cüneyt Şentürk ile başladı. Festival coşkusu Tuğçe Kandemir'in muhteşem konseriyle doruğa çıktı. Konserin sonunda Belediye Başkanı Recep Gün, Tuğçe Kandemir'e küçük bir hediye takdim etti. Bu özel armağan, gecenin anısını taçlandırdı. Belediye Başkanı Recep Gün festival sonrası yaptığı açıklamada;

“Demirköy 42. Çilek Festivalimizde olumsuz hava şartlarına rağmen bizleri yalnız bırakmayan Demirköy'lü hemşerilerimize ve Demirköy'ümüzde konser vermek isteyen çok kıymetli sanatçımız Tuğçe Kandemir’e canı gönülden teşekkür ediyorum.

Yine bizleri yalnız bırakmayan başta Demirköy'lü hemşerilerimiz olmak üzere tüm misafirlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Gelecek yıl, 43. Çilek Festivalimizde yeniden bir arada olmak; sağlıklı, mutlu ve huzurlu yarınlarda buluşmak temennisiyle, teşekkürler Demirköy!” şeklinde temennilerini sundu.