Kırklareli Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (KLUSEM) tarafından sertifika programı gerçekleştirilecek.

Bakan Tekin, İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle Bir Araya Geldi Bakan Tekin, İl ve İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Sertifika programıyla alakalı yazılı açıklamada; “ISO belgesi, iş politikalarınızı resmi olarak tanımlayarak işletmenizin sağlam bir temel üzerine kurulmasını sağlar. Ancak bu temel, sadece işletmenizin başlangıcıdır. Şimdi, işletmenizin geleceğini güvence altına almak için uzmanlaşmaya ne dersiniz?

Sertifika eğitim programları, size 7 farklı alanda uzmanlık kazanma fırsatı sunuyor. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği, ve daha fazlası gibi kritik konuları kapsayan bu eğitimler, işletmenizin her yönünü güçlendirmek için tasarlandı.

Toplamda 56 uzaktan eğitim saati süren bu programlar, işletmenizin yasal düzenlemelere uyum sağlamasına ve kalite standartlarını yükseltmesine yardımcı olacak. Geleceği inşa etmek için sağlam bir temel atın ve işletmenizi zirveye taşıyın” ifadeleri kullanıldı. (Volkan Abuy)

Editör: Volkan Abuy