ŞOK; Tartıştığı Babasını Silahla Öldürdü! ŞOK; Tartıştığı Babasını Silahla Öldürdü!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde babasını ve üvey annesini silahla öldüren kişi, omzundan vurduğu kardeşi tarafından kesici aletle yaralanması sonucu hayatını kaybetti.

Akova Mahallesi'nde Mevlüt Çelik, babası Vahdettin ve üvey annesi Melek Çelik ile henüz bilinmeyen nedenle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Çelik, babasını ve üvey annesini silahla vurdu.

Olayı öğrenen kardeş Selçuk Çelik de evin bulunduğu sitede karşılaştığı ağabeyiyle kavga etmeye başladı. Mevlüt Çelik, silahla omzundan vurduğu kardeşi tarafından, arbede sırasında kesici aletle yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrollerde, baba Vahdettin, üvey anne Melek ve oğul Mevlüt Çelik'in yaşamını yitirdiği belirlendi.

Yaralı Selçuk Çelik ise hastaneye kaldırıldı.

Daha sonra 3 kişinin öldüğü aile içi silahlı kavgaya ilişkin gözaltına alınan şüpheli Selçuk Çelik'in tedavisi de tamamlandı.

Taburcu işlemlerinin ardından polis ekiplerince gözaltına alınan Çelik, sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

A A 20240410 34241315 34241312 S A K A R Y A D A A I L E I C I N D E C I K A N S I L A H L I K A V G A D A O L E N K A R I K O C A D E F N E D I L D IA A 20240409 34230393 34230390 S A K A R Y A D A A I L E I C I N D E C I K A N S I L A H L I K A V G A D A 3 K I S I O L D U 1 K I S I Y A R A L A N D I

Editör: Anadolu Ajansı