Armağan köyünde Muhtar Recep Dal ve köy halkı tarafından 5500 metre İshale hattı ve 150 tonluk gömme depo yapımına başlandı. Proje Armağan halkının maddi ve manevi desteği ve muhtarlığın öz kaynakları ile gerçekleştiriliyor.

Projeyle alakalı konuşan Muhtar Recep Dal; “Projemiz devam ediyor.4500 metrelik hattan gelen suyumuz inşallah yarın Çarşamba günü kedikte yapılacak olan 150 tonluk su deposunun oraya akacak. Oradan da 1000 metre köye depodan sonra bağlantısı olacak” dedi.

3460d54f-2c56-4f84-b34d-ee3f12cd1877

“Hayat birlikte güzel”

Başkan Ilık, Geleneksel Buluşmada Yerini Aldı Başkan Ilık, Geleneksel Buluşmada Yerini Aldı

Projenin hayata geçmesinde desteklerini gösteren Muhtar Dal; “Hayat birlikte güzel... Bir o kadar zorlukları içinde barındırır ve bu zorluklar dayanışma ve yardımlaşma ruhu ile aşılır desek doğru olur.

Ben değil biz merkezli ve temelinde insan olan her iş hayırla devam eder. Yine hep birlikte; Cazibeli akacak olan 5500 metre İshale hattı ve 150 tonluk gömme depo projemize başlamış bulunuyoruz. Halkımızın maddi ve manevi desteği ve öz kaynaklarımızla devam eden çok özel olan bu projemize ayni ve nakti desteklerde bulunan her bir vatandaşımıza ayrı ayrı teşekkür eder saygılar sunarken, bu süreçte maddi yardımda bulunmak isteyen köylülerimizin bizlere ulaşması elbette bizi daha güçlü kılacaktır. Ayrıca projemizin hazırlanmasında ve kazı kırım işinde vermiş olduğu desteklerinden dolayı İl Özel İdaremize, Genel Sekreterimize, Yol Şube ve Su Kanal ve Plan Proje Müdürümüze ve birim çalışanlarına, ayrıca her daim haklı projelerimize destek veren İl Genel Meclisimize teşekkür eder saygılar sunarım. Hayırlara ve hayrımıza vesile inşallah” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

9015c964-c6d9-43df-bf38-fac401c24a0f