Sokakların çöplük olmadığının altını çizen Başkan Yardımcısı Çetin, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gece gündüz demeden çalıştıklarını ve atılan her çöp gibi inşaat atığı, eski ev eşyası ve ağaç dallarını da temizlediklerini ifade ederek “İnşaat atıkları, eski ev eşyaları ve ağaç dalları bildirilmesi zorunlu atıklardır.

Çidem, “Bu Topraklarda Yaklaşık 8500 Yıldır Tarım Yapılıyor” Çidem, “Bu Topraklarda Yaklaşık 8500 Yıldır Tarım Yapılıyor”

Bu tür atıkları atanlar tespit edilerek haklarında cezaî işlem uygulanmakla birlikte, atıkların temizlenmesi için ücret tahsil edilmektedir. Ekiplerimiz program dâhilinde bu atıkları makbuz karşılığında adresinizden almaktadır. Sokaklar çöplük değil, ortak yaşam alanlarımızdır. Lütfen, sokaklarımıza da evimiz gibi bakalım ve temiz tutalım. İnşaat atıkları, moloz, eski ev eşyası ve ağaç dallarını çöp konteynerleri ya da çevresine atmayın, arayın biz alalım.

İnşaat atıkları, eski ev eşyaları ve ağaç dalları gibi atıklarınız için Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz 0533 020 59 59 ve 444 99 59 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz." diye konuştu. (Haber Merkezi)