Başkan  Ilık’tan Paris Büyükelçisi Yunus Demirer’e Ziyaret Başkan Ilık’tan Paris Büyükelçisi Yunus Demirer’e Ziyaret

Başkan Ilık, bölgemize böyle güzel bir yatırım kazandırmasından dolayı teşekkür ederek, en yakın zamanda ziyaret gerçekleştireceğini ifade etti.

 “Elini taşın altına koyan her işletmecimiz bizim için çok değerlidir”

Ekonominin canlanması için elini taşın altına koyan her işletmecinin kendileri için çok değerli olduğunu ifade eden Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “İlimiz de ekonominin canlanarak, halkımızın refahının artmasına katkıda bulunan her işletmecimiz bizim için çok değerlidir. Kırklarelili iş insanımız Av. Görkem Gökçe’nin Demirköy İlçemizin İğneada Beldesi’ndeki yeni yatırımı “Nayu İğneada Otel” geçtiğimiz günlerde muhteşem bir törenle açılarak, hizmete girdi. Doğayla iç içe, İğneada’nın bakir güzelliğine dokunulmadan, uzun süren çalışmalar neticesinde ortaya çıkan bu modern konaklama deneyimi 32 Oda’yı, Havuz ve Wellness Alanları’nı, Yöresel Lezzetlerle muhteşem bir Menü’yü içerisinde barındırıyor. Ülkemiz, bölgemiz ve ilimiz turizmine ve istihdamına büyük oranda katkı sağlamayı planlayan bu yatırımın hayırlı olması temenni ediyor, işlerinde bol kazançlar diliyorum” dedi.

“Değişik alanlarda da Kırklareli halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz”

ZMS Gökçe Ticaret ve Turizm Destek Hizmetleri Anonim Şirketi Nayu İğneada Oteli sahibi Av. Görkem Gökçe; “Tecrübe ve deneyimlerini değişik alanlarda da Kırklareli halkına aktarmak için ekonominin zor koşullarına ve diğer güçlüklere rağmen şehrimize değer katmaya, üretmeye ve istihdam yaratmaya devam edeceğiz. Güzel temennileriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum” dedi. (Gülben Gökçen Dönmez)