Başarılı Başhekime Veda Başarılı Başhekime Veda

2 yıldır başhekimlik görevini yürüten Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok, başhekimlik görevinden ayrıldı. Derdiyok’un görevinden ayrılması dolayısıyla hastanenin konferans salonunda veda töreni düzenlendi.

“Hastane içinde yapmayı sizlere taahhüt ettiğim planlamaları bitirmenin gururunu yaşamaktayım”

Başhekim Derdiyok veda töreninde yaptığı konuşmada görev süresince gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirmenin gururunu yaşadığını söyleyerek; “2 yıldır yürütmekte olduğum Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimlik görevimden bugün itibariyle ayrılma kararı almış bulunuyorum.

2 yıl boyunca hastane içinde yapmayı sizlere taahhüt ettiğim planlamaları bitirmenin gururunu ve onurunu yaşamaktayım. Artık Kırklareli de insanların sağlık hizmetine erişmeleri daha kolay ve dış merkezlerde şifa bulmak zorunda kalmıyorlar. Bu hizmeti sağlamanın mutluluğu içerisindeyim.

399639599_804043721730515_4480663672239737445_n

Bu süreçte yanımda olan başta Sayın Valim Birol EKİCİ, Vali Yardımcım Elif Canan TUNCER, İl Sağlık Müdürüm Dr. Öğretim Üyesi Çiğdem CERİT Hocama, tüm başkan ve yardımcılarına, diğer sağlık kurumunda çalışan yönetici ve birlikte çalışmaktan onur duyduğum sağlık ordusunun tüm personellerine teşekkür ederim” dedi.

“Hepinizden birlikte çalıştığımız süreçte aldığım destekler için teşekkür ederim”

Görevi süresince kendisine destek olanlara teşekkür eden Derdiyok; “Tabi bu başarılı sürecimizin paydaşı olan kendi yönetimim ve hastanede ki 1064 çalışma arkadaşıma ayrıca şükran borçluyum.

Bizleri çalışma hayatımız boyunca yanımızda olan siz basın çalışanlarına da ayrıca çok teşekkür ederim.

İyi ki sizleri tanıdım ve çalışma fırsatım oldu. Bu süreçte bilerek ya da bilmeyerek gururunu veya gönlünü kırdığım bir kişi olduysa af ola, hakkınızı helal edin.

401546885_804043671730520_788811770954432277_n

Bundan sonraki süreçte asli görevim olan sağlık hizmetleri başkan yardımcılığı görevime döneceğim. Hepinizden birlikte çalıştığımız süreçte aldığım destekler için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Hastanede Başhekim Derdiyok’a teşekkür eden bir yazı yayınlayarak; “Sayın Başhekimimize hastanemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder alacağı yeni görevler için başarılar dileriz” ifadelerini kullandı. (Kadir Sinici)