Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP’nin 38.Kurultayıyla alakalı değerlendirmelerde bulundu.

Seçimlerde CHP’nin Kaderini Milletvekilleri Mi Belirleyecek? Seçimlerde CHP’nin Kaderini Milletvekilleri Mi Belirleyecek?

“Toplumumuzu yeniden ayağa kaldıracağına inanıyorum”

Kurultayın çok güzel geçtiğini söyleyen Kesimoğlu; “Cumhuriyet Halk Partisi’nin gurur verici olgunlukla tamamladığı bir kurultayda Genel Başkanımız olan, partimizin yeni nesli, başarılı yol arkadaşımız Sayın Özgür Özel’i ve değerli yol arkadaşlarını kutluyorum.

Sergilediği demokrat tavrıyla kurultayımızda son derece başarılı bir yönetim örneği sergileyen kurultay başkanımız Ekrem İmamoğlu’nu kutluyorum.

CHP’ye çok yakışan bu başarılı ve genç ikilinin, işbirliklerini artırarak, dinamik ekipleriyle birlikte toplumumuzu yeniden ayağa kaldıracağına inanıyorum” dedi.

398178791_911786883645461_2147434276287594982_n

“Yaşamının geri kalanında mutluluklar diliyorum”

Kemal Kılıçdaroğlu’na da teşekkür eden Başkan Kesimoğlu; “2011’den bu yana Genel Başkanlık görevini yürüten Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na da ayrıca şükranlarımı sunuyor, deneyimlerini aktarmaya devam ederek örgütümüze ve yeni yönetimimize katkıda bulunacağına inanıyor, kendilerine yaşamının geri kalanında mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı. (Kadir Sinici)