Ben değil biz diyerek, daha çok gönüllere gireceklerinin altını çizen Vekil Gündoğdu, “Yaklaşan yerel seçimler öncesi ülkemiz ve milletimiz zorlu bir süreçten geçmektedir. Tam 22 yıldır devam eden tek adam rejimi milletimizi fakirleştirmiş, yoksullaştırmış ve toplumu adaletin ve özgürlüklerin yok edildiği karanlık bir tünele sürüklemiştir. Bu karanlık tünelden çıkmanın ilk yolu 31 Mart seçimlerinde Kırklareli’mizde AKP ve MHP’nin yarattığı derin ekonomik ve sosyal tahribata DUR demektir.

Bu doğrultuda, Kırklareli’mizde partimizin yaptığı önseçimlerin ardından her bir üyemizle, CHP’ye gönül vermiş tüm dostlarımızla birlikte Kırklareli Belediyesine tekrar CHP bayrağını dikmek için saha çalışmalarımıza başladık.

2-293Saha çalışmalarımız kapsamında; 6 Şubat depreminde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı 06.02.2024 Salı günü Saat 04:17 de Dingiloğlu Parkı’nda; Belediye Başkanımız Sayın M. Siyam Kesimoğlu, CHP örgütümüz, vatandaşlarımız ve depremzedelerimizle birlikte andık.  07.02.2024 Çarşamba günü Kırklareli CHP Seçim Büromuzda haftalık olağan toplantımızda partililerimiz ile bir araya geldik. Yerel seçim sürecinde yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk.

08.02.2024 Perşembe günü ise Kırklareli Eski Sanayi Sitesinde Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu İle birlikte esnaf ziyaretleri yaparak, esnafımızın dertlerine ortak olduk.  Bizler inanıyor ve kendimize güveniyoruz bu güzel şehrimizi, Kırklareli’mizin güzel insanlarıyla Cumhuriyetin ikinci yüzyılına gururla taşıyacağız. Ben değil biz diyerek daha çok gönüllere gireceğiz. “ ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

Ali Dermenci Hız Kesmiyor! Ali Dermenci Hız Kesmiyor!