CHP’de yarın yapılacak olan İl Kongresi öncesi İl Başkan Adayı Bora Terzi, ziyaretlerini sürdürüyor. Bora Terzi son olarak Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’i makamında ziyaret etti. İl Başkan Adayı Bora Terzi’ye Pınarhisar ilçe Başkanı Burak Akdeniz, İl Genel meclis Üyesi Saygun Ersin , İl Yöneticisi Ahmet Özçetin, Kaynarca Belde Başkanı Tuncer Kuzu, Kaynarca il Delegesi Metin Efe, Lüleburgaz Balkan Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Veli Öner , Lüleburgaz Balkan Türkleri Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Başar Ersin, Belediye meclis Üyesi Burhanettin Egin eşlik etti. Başkan Türker, nazik ziyareti için Bora Terzi’ye teşekkür ederek yarın yapılacak İl kongresinde başarılar diledi. Türker, ayrıca İl Kongresi’nin parti için demokrasi şöleni içersinde geçmesi temennisinde bulundu. (Kadir Sinici)