"Görevimiz İlk Yardım” "Görevimiz İlk Yardım”

Birçok uzman doktor, doktor ve sağlık çalışanı bir süre önce Başhekimlik’ten ayrılan Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok’un yeniden görevine geri dönmesini talep ediyor. Sağlık çalışanları ilimizde 2 yıllık görev süresi boyunca sağlık hizmetlerinde gösterdiği başarılı çalışmalarla göz dolduran Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok’un göreve iadesi için İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığı’na dilekçe ile müracaat ettiler.  

399616227_804043611730526_3055409968112440781_n

Çağdaş Derdiyok liderliğindeki Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2 yıllık sürede Trakya’da ilk olma özelliğini içeren başarılı ameliyatlar gerçekleştirilirken, yeni ekipman ve personelle birlikte  sağlık hizmetleri daha da kaliteli hale geldi.

0-71

Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok’un göreve iadesini talep eden bir dilekçede şu ifadelere yer verildi: “Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tabip olarak görev yapmaktayım. Hastanemizde başhekim vekili olarak görev yapmış olan Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok ile birlikte çalıştığımız dönemde kendisi ile tüm hastane olarak uyum içerisinde ve çözüm odaklı çalışmış olup aynı zamanda görev yaptığı süre içerisinde daha öncesinde bölgemizde yapılmayan birçok özellikli tıbbi girişim ve işlem yapılmaya başlanmıştır. Bu sinerjinin bozulmamasının hastanemiz ve ilimiz açısından faydalı olacağını düşünmekteyim. Bu nedenle mevcut başhekimimle çalışmaya devam etmek istemekteyim.  Bilgilerinize arz ederim.”  (Ferdi Kurtbayram) 

ALTERNATİF GAZETESİ CEBİNİZDE! UYGULAMAMIZI İNDİRİN;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alternatifgazetesi

https://apps.apple.com/tr/app/alternatif-gazetesi/id6463220188?l=tr