Lüleburgazlı iş insanı ve Lüleburgazspor Kulüp Başkan adayı Mustafa Ebinç, yaptığı açıklamada kulüp yönetimine çağrıda bulundu. ; “Gelin seçim kararı alın! Şanlı Lüleburgazspor üyesinin önünde hesap verin! Kulübü seçime götürürün! Bu kötü gidişatın bir an önce önüne geçmeye çalışalım” diyen  Ebinç açıklamalarında şunları kaydetti;

Şehrimizin en büyük markası olan şanlı Lüleburgazspor gözümüzün önünde resmen eriyor.!!

Ard arda gelen kötü sonuçlar, yönetimin ortada olmayışını, transfer yapılamayışını, Lüleburgazspor'un yaşadığı bu üzücü durumu, üzülerek takip ediyoruz.

Bu başarısızlığa dur demek için Lüleburgazspor Başkan adaylığımı açıklamama rağmen kulüpten bir seçim kararı alınmadı. Kulüp defterlerini kontrollerini yapabilmek adına talepte bulunmamıza rağmen kimseden ses çıkmadı.!!

DOLMABAHÇE'DE FENERBAHÇE RÜZGARI DOLMABAHÇE'DE FENERBAHÇE RÜZGARI

Bizler bu şehirde ticaret yapıp, çoluk çocuklarımıza ekmek kazananlarız.  Lüleburgaz'a ve Lüleburgazspor'a vefa borcumuz vardır.

Lüleburgazspor'un bu kötü gidişine dur diyebilmek adına “Biz VARIZ!” dedik. Çok daha fazla zaman kaybetmeden şu anki yöneticilere ve denetim kuruluna sesleniyorum; Bu şekilde Lüleburgaz'a Lüleburgazspor'a zarar veriyorsunuz..!!

Lüleburgazspor’un şu anki Yönetim ve Denetim kadrolarına sesleniyorum; “Gelin seçim kararı alın! Şanlı Lüleburgazspor üyesinin önünde hesap verin! Kulübü seçime götürürün! Bu kötü gidişatın bir an önce önüne geçmeye çalışalım.” (Ferdi Kurtbayram)