Ergene İlçesinin dört bir yanında farklı çalışmalarda bulunan Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde kilit parke taş çalışması, asfalt çalışması, park yapım çalışmaları gerçekleştirirken, muhtarlık binaları, eğitim kurumları ve sağlık merkezlerinin de ihtiyaçlarını gideriyor.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Bakırça mahallesinde yapımına başladığı yeni park çalışmaları, Cumhuriyet mahallesinde başlatılan asfaltlama çalışmaları ve Marmaracık mahallesinde devam eden kilit parke taş çalışmalarını Fen İşleri Müdürlüğünden sorumlu Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baydarlı yerinde inceleyerek ekiplere kolay gelsin dileklerinde bulundu.

2-35

Söz Verdik Yapıyoruz

Ergene ilçesinin farklı mahallelerinde planlı bir şekilde Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin çalıştığını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Hangi mahallede ne söz verdiysek yapıyoruz, ilçemizin en büyük sorunlarından biri olan yol sorununu göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yapmış olduğumuz alt yapı çalışmaları ile en aza indirdik. Yapılmayan eksik yollarımızı da bir bir tamamlıyoruz. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı olan ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor” dedi.

Ergene’nin Çehresi Değişiyor

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bundan tam 9 yıl önce yeni kurulan bir belediye olarak elinde hiçbir ekipmanı ve malzemesi olmayan Ergene Belediyemiz bu kısa sürede bünyesine kazandırmış olduğu iş makineleri, ekipmanlar ve malzemelerle Ergene halkına beklemiş olduğu hizmetleri en iyi şekilde veriyor. Yaptığımız yol çalışmalarımız ile Ergene’nin çehresini değiştirmeye, sokak ve caddelerimizi daha modern bir hale getiriyoruz. Tekirdağ’da, Türkiye’de parmakla gösterilen örnek bir belediye olduk, bu başarıda en büyük pay halkımızın bize duyduğu inanç ve güvendir. Ergene belediyesi olarak tek bir amacımız var o da her zaman Sevgi Kenti Ergenemize en iyi hizmeti sunmaktır” dedi. (Ergene Belediyesi) 

Editör: Haber Merkezi