Geleceğin mühendis adayları olan Mustafa Dalcalı İlköğretimokulu 3. sınıf öğrencileri tarafından Kırklareli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi laboratuvarına ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyarette Mühendislik Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü Arş. Gör. Dilan Onat Alakuş önderliğinde Elektrik Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği öğrencileri ve Veri Bilimi ve Yapay Zeka Kulübü eşliğinde mbot etkinliği düzenlendi.
Etkinlik çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.
Muhabir: Volkan Abuy