Rektörlük Yönetim Kurulu Odası’nda gerçekleşen törende Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak tarafından protokol imzalandı.

Umut9981

İmza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi’nin öğrenci odaklı bir üniversite olduğunu ve bu anlamda önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek Genç Ofis’in öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimleri ile kişisel gelişimlerine önemli katkı sunacağına inandığını ifade etti. Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “İmzaladığımız bu protokolün Üniversitemiz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Temel gayemiz olan nitelikli insan yetiştirmek misyonumuzdan hareketle öğrencilerimizin, gençlerimizin ve çalışanlarımızın yararına olacak proje ve iş birlikleri geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

LGS ve YKS Öncesi Kritik Öneriler! LGS ve YKS Öncesi Kritik Öneriler!

Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak, Trakya Üniversitesi ile birçok önemli iş birliğine imza attıklarını ifade ederek açılacak olan Genç Ofis’in iki kurum için hayırlı olması temennisinde bulundu. (Haber Merkezi)

Editör: Haber Merkezi