Bu yıl büyük ikramiye değeri 400 milyon TL olarak açıklayan Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, toplam ikramiye tutarının 2 milyar 355 milyon 650 bin TL olacağını belirtti. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ikramiyenin tamamı dağıtım garantili olacak.

Her yıl olduğu gibi bu yılda heyecanla beklenen milli piyango biletlerinin satışa sunulmasıyla bilet fiyatları da merak konusu oldu. Bilet fiyatları çeyrek 100 TL, yarım 200 TL ve tam 400 TL olarak belirlenirken, vatandaşlar yılbaşı biletlerini gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra çevrimiçi olarak www.millipiyangoonline.com adresinden, Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından ve sabit bayilerdeki oyun terminallerinden dijital bilet olarak alabilecek.

Büyük ikramiye çekilişi 31 Aralık 2023 gecesi televizyonda canlı olarak yayınlanacağı aktarılırken tüm çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com’da açıklanacağı belirtildi. Oyun severler, amorti sonuçları da dâhil olmak üzere biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını www.millipiyangoonline.com’dan kolaylıkla öğrenebilecek. (Haber Merkezi)

Emekli Öğretmen Evinde Ölü Bulundu Emekli Öğretmen Evinde Ölü Bulundu

1-201