Kırklareli Kültür Sanat ve Edebiyatçılar Derneği'nin (KIRKSEDER) Başkanı Alaeddin İkican, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. İkican mesajında şunları kaydetti;

Reynmen Rüzgârı: Yeni Şarkısını İlk Kez Kakava'da Söyledi Reynmen Rüzgârı: Yeni Şarkısını İlk Kez Kakava'da Söyledi

“Rahmet, mağfiret ve bereketin en üst noktaya ulaştığı, dua ve ibadet ile geçirdiğimiz 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel sözü ve  gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaşarak Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, mutlulukların paylaşılmasını, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının, anne baba sevgisinin pekişmesini, insanların kaynaşmasını sağlayan çok özel günlerdendir.

Sevinmek kadar sevindirmenin de çok değer kazandığı bu özel günlerde, nefsimizin bizi yönlendirmesine fırsat vermeden kırgınlıkları, dargınlıkları, yetimlerin, gariplerin, kimsesizlerin tebessümüyle, bayram sevincimize onları da ortak etmeliyiz.

Kırklareli Kültür Sanat ve Edebiyatçılar Derneği olarak, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde kavgalardan, savaşlardan, afetlerden uzak, birlik ve beraberlik içerisinde bir yaşam dileğiyle KIRKSEDER'e gönül verenlerin, basın mensuplarımızın, Kırklareli halkının, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.”

D746E3A4 D348 496D 969D C57Df8Ba7D33B61Aa3E7 4454 49E3 B821 5Cdf16800Ca9

Editör: Ferdi Kurtbayram