Kırklareli Belediye Başkanı ve yeni dönem için CHP’den Belediye Başkan adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 5 yılda yapılanları kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyor.

Hazırlanan görsellerde “Yaptık, Yine Yapacağız” sloganıyla, Kırklareli Belediyesi’nin son 5 yılda gerçekleştirdikleri anlatılıyor.

İşte bunlardan bazıları;

-          Kırklareli Belediyesi Kadın Spor Merkezi, son 5 yılda 1073 Kadına ücretsiz hizmet verdi, vermeye devam edecek.

-          Kırklareli Belediyesi Sanat Eğitim Akademisi, son 5 yılda 1.363 Kırklarelili çocuğa ücretsiz eğitim verdi, 51’i çocuk konseri olmak üzere 119 konser gerçekleştirildi. Kırklareli Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne ulaşarak, koro, gitar, bale ve resim kurslarına ücretsiz kayıt yaptırılabiliyor.

CHP Pınarhisar Seçim Ofisini Açtı CHP Pınarhisar Seçim Ofisini Açtı

-          Kırklareli Belediyesi, son 5 yılda 1 milyona yakın bitkiyi hem üretti hem de toprakla buluşturdu, daha yeşil ve daha güzel bir Kırklareli için çalıştı, çalışmaya da devam edecek.

Başkan Kesimoğlu yaptığı açıklamada; “Bu bayrak Kırklareli Belediyesi’nden inmeyecek, Kırklareli kendine uzak bir zihniyete asla ve asla geçit vermeyecek” şeklinde konuştu. (Ferdi Kurtbayram)

G F E Zsn N W E A A X5 8G E7M B Nz X U A Ah 9 NG E18 C88 W8 A A2Deq