Belediyeye bağlı şantiyede sabah 08:00’da göreve başlayan ekipler, birim amirleri tarafından belirlenmiş iş çizelgesiyle, sahadaki yerini alıyor.

Tespit edilen eksiklikler, bakım onarım uygulanması gereken noktalar, yenilenmesi ya da değişimi elzem olan konular, titiz bir şekilde işlemden geçiriliyor.

059F6389 5E6D 4256 8468 3Fbd710F9E61

Kırklareli 19 Mayıs’ta Ata’sına Saygısını Sundu Kırklareli 19 Mayıs’ta Ata’sına Saygısını Sundu

Bunların yanı sıra; vatandaşlardan gelen talepler, öneriler, eleştiriler ve istekler de dikkate alınarak söz konusu yerlere personel ve malzeme yönlendirmesi yapılıyor.

Sahadaki yoğun tempo devam ederken, şantiye atölyelerinde de, buraya yönelik çalışmalar hayata geçiriliyor.

Kırklareli Belediye Başkanı Derya Bulut, farklı aşamalardan oluşan bir çalışma sistemi kurduklarını belirterek, ilk etapta ivedi durumda olan ihtiyaçlara odaklandıklarını, şehrin altyapı ve üst yapısında, onarım gerektiren işlemleri hızlıca hayata geçirdiklerini ifade ederek, sonraki süreçte, saha işlemlerinin derinleşip genişleyeceğini vurguladı.

Belediyeciliğin günün her saati, haftanın her günü, vatandaşların konforu ve beklediklerini yapabilmek olduğunu söyleyen Bulut, Kırklareli Belediyesi’nin, doğru bir planlama, disiplinli bir iş anlayışı ve yeni vizyonuyla, örnek bir kurum olacağını, beraberinde Kırklareli’nin de emsal gösterilen bir şehir haline geleceğini kaydetti.

4E365519 Cae3 4C76 B382 Ecee4B75B18A

Editör: Haber Merkezi