WhatsApp Image 2023-11-10 at 16.02.30Kırklareli Belediyesi tarafından 8-12 Kasım tarihleri arasında açık olacak olan standlarda kadınlar yapmış olduğu el emeklerini ve ürünlerini sergiliyor. Kırklarelili vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören standlarda el örgüsünden, kadınların elleriyle yaptığı lezzetlerden tutun da birbirinden güzel tasarım kolyelerle ziyaretçilerin ilgi odağı oluyor. Kırklareli Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte bir çok kadın girişimcinin standlarında görmeye değer el emekleri ve ürünler mevcut. 

“TAMAMEN DOLUYUZ” Seyirciyle Buluşacak “TAMAMEN DOLUYUZ” Seyirciyle Buluşacak

Kadınlar El Lezzetlerini Konuşturmuş 

8-12 Kasım tarihlerinde ziyaretçilere açık olan stantta yer alan birbirinden güzel lezzetler gelenlerin adeta karnını acıktırıyor. Yerel lezzetlerden tutun Hataylı kadınların yapmış olduğu yiyecekler ilgi odağı olurken Kırklarelili vatandaşlar bu standlara yoğun ilgi gösteriyor. 

İstasyonaltı, Kırklareli Stadyumu'nun karşısında bulunan açık alana konumlandırılan standlar siz değerli vatandaşları bekliyor. 

Kırklareli Belediyesi tarafından kadın girişimcilere yönelik açılan standlarda yer alan girişimci Yaren Örçer, Kırlareli Alternatif Gazetesi'ne verdiği ropörtajda; "Kırklareli İstasyon Caddesi, Bizim Park Karşısında Belediyemizin Kadın Girişimcilerimize özel düzenlemiş olduğu etkinlikte bizler de 12 Kasım Pazar gününe kadar sizlerle buluşmaya devam edeceğiz. Tüm Kırklareli halkını standlarımızı ziyarete bekliyoruz." Dedi. (Güfte Çanlı)