Edirne ve Kırklareli KOBİ’lerine Çevre Dostu Sınır Ötesi İşbirliği Çağrısı çerçevesinde Proje Hazırlama eğitimi düzenleniyor. Eğitimin başvuru süreci 11 Ocak’a kadar uzatılırken, eğitimler 16-17 Ocak’ta gerçekleştirilecek.
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası eğitimle alakalı açıklamada; “İlgili Üyelerimizin Dikkatine! "Proje Hazırlama Eğitimi"ne başvuru tarihi 11 Ocak’a kadar uzatıldı.
Başvuruda bulunmak isteyen Edirne ve Kırklareli'deki KOBİ’ler https://bit.ly/48u6nlE bağlantısından formu doldurarak müracaat edebilirler” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)
Editör: Haber Merkezi