İlimiz temsilcisi Kırklarelispor’un Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turunda karşılaşacağı rakibi düzenlenen kura töreni ile belirlendi. Trendyol Süper Lig'den 6 takım, Trendyol 1. Lig'den 7 takım ve TFF 2. Lig'den 9 takım ve 3. Eleme Turu müsabakaları sonucu tur atlayanlar olmak üzere toplam 56 takımın katıldığı kura çekimin de yeşil-beyazlı ekibin rakibi duyuruldu.

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu Kura Çekimi, 7 Kasım Salı günü saat 14.00'te kulüp yetkililerinin katılımı ile Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. 2. ve 3. Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can’ın da yer aldığı kura çekiminde Kırklarelispor, İzmir ekibi Altay ile eşleşti.

Puanı Silinen Futbol Kulüpleri Belli Oldu Puanı Silinen Futbol Kulüpleri Belli Oldu

9930e106-8d22-4df7-9496-6977956bd4aa

"İnşallah fair play ruhunun ön planda olduğu, tüm tribünlerin dolu olduğu güzel karşılaşmalar izleriz"

TFF 2. ve 3. Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can kura töreninde yaptığı konuşmada; "Öncelikle 56 takımımıza da başarılar diliyorum. İnşallah gönüllerine göre olsun, fair play ruhunun ön planda olduğu, tüm tribünlerin dolu olduğu güzel karşılaşmalar izleriz. İnşallah bir dahaki turda da hep beraber oluruz, geldiğiniz için çok teşekkürler hepinize" ifadelerine yer verdi. (Kadir Sinici)