Sabahın erken saatlerinde Şarköy’e giden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “TEKULAŞ’a bağlı 50-51-52-53 no’lu hatlarda çalışacak şoförleri ilk görevlerine uğurladı. Toplu taşıma araçlarımız her hafta cuma günü Şarköy’ün kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat, güzergâh ve tarife bilgilerine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler.”dedi.

Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da ilkleri gerçekleştiren, çağın getirdiği teknolojik imkânları, insanların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Hayrabolu ve Süleymanpaşa’nın ardından şimdi de Şarköy ilçesinin kırsal mahallelerine yönelik toplu taşıma hizmeti ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı daha karşıladı.

Vatandaşların Hizmetine Sunuldu

Kesimoğlu; “Bu Ödüller Çocuklarımıza Miras Kalacak” Kesimoğlu; “Bu Ödüller Çocuklarımıza Miras Kalacak”

Önemli bir hizmeti daha hayata geçirdikleri için duyduğu memnuniyeti ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini biliyor ve vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Şarköy ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Kırsal mahallelerde hizmet verecek olan hatlarımızın halkımız için hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)