Çerkezköy Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından bu yıl beşincisi organize edilen Yetişkin Kış Spor Kursları 10 farklı branşta gerçekleştiriliyor. Yetişkin Kış Spor Kurslarının 1’inci döneminin 9 Ekim Pazartesi günü başladığını ve 29 Aralık Cuma günü sona erdiğini kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Toplamda 12 hafta süren Yetişkin Kış Spor Kurslarımızın 1’inci dönemini 2 bine yakın kursiyerimizin katılımıyla tamamladık” dedi.

Kırklarelispor’un Son Anda Yüzü Güldü! Kırklarelispor’un Son Anda Yüzü Güldü!

Yetişkin Kış Spor Kursları 1. Dönemi kapsamında kapanış programı düzenlendiğini kaydeden Başkan Vahap Akay, “Programda Zumba, Halk Dansları, Latin Dansları ve Modern Danslar kursiyerlerimiz, hazırladıkları gösterileri izleyenler için sergiledi. Kendilerini muhteşem gösterileri için tebrik ediyor, tüm kursiyerlerimize de katılımları için teşekkür ediyorum” dedi.

Yetişkin Kış Spor Kursları 1. Dönem Kapanış programı sonunda tüm kursiyerlere katılım sertifikaları ve kurs eğitmenlerimize de çiçek takdim edildi. Başkan Akay, Yetişkin Kış Spor Kurslarının 2’nci döneminin 15 Ocak Pazartesi günü başlayacağını sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)

Jx Bo5 V P F Av Jfpf M