Demirköy’ün Gururu; Umut Şenay Demirköy’ün Gururu; Umut Şenay

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da izlediği mini konserle ilk kez görücüye çıkan, 1 şef ve 15 müzisyenden oluşan bando ekibinin gösterdiği performans, büyükşehir çalışanları tarafından çok beğenildi ve uzun süre alkışlandı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin her alanda en iyiyi hedeflediğinin altını çizen Başkan Albayrak, “Cumhuriyet'imizin 100. Yılında kentimizde önemli bir kültür hizmetini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yakın bir zamanda kurmuş olduğumuz Tekirdağ Büyükşehir Belediye Bandosunu çalışanlarımızla tanıştırmak istedik ve hizmet binamızda böyle bir kısa tanıtım konseri gerçekleştirdik. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Bandosu 30 Ağustos Zafer Bayramımızda faaliyetlerine başlıyor. Bandomuz tören, etkinlik ve özel günlerde kıymetli halkımızla buluşacak. Güzel Tekirdağ’ımıza hayırlı olsun.” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Bandosu 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde saat 13:30’da Kumbağ Limanı’nda, 14.30’da Valilik Önü-Atatürk Meydanı’nda, 15.00’te Sahil Dolgu Alan’da ve 16.30’da Değirmenaltı YSK AVM Önü’nde halkımızla buluşacak. (Haber Merkezi)