Vize Atatürk Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı "Vizenin Şairleri Projesi" kapsamında üçüncü kitap çıktı. Şairler beraberlerinde öğretmenleriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar Özefsun’u ziyaret etti.

LGS ve YKS Öncesi Kritik Öneriler! LGS ve YKS Öncesi Kritik Öneriler!

Proje kapsamında 2023'te ikinci kitap, bu yıl da üçüncü kitap olan Vizenin Şairleri-3'ün baskısı tamamlandı. Minik şairler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar Özefsun'u makamında ziyaret ederek kitaplarını sundu.

16171325 Photo1713275279

Projeyle alakalı yayınlanan bilgilendirme yazısında; “Öğrencilerin kendilerine güvenlerini artırmak, sorumluluk alma ve topluluk karşısında kendilerini ifade etme becerilerini geliştirmeye yönelik etkinlikler kapsamında yazdıkları şiirlerin bir kitapta toplama fikri ilk olarak 2022 yılında ortaya çıktı. Vize'nin Şairleri adı verilen proje kapsamında ilk kitap basıldı ve minik şairlerin okurlarıyla buluştuğu imza günü düzenlendi. Öğretmen, öğrenci ve velilerden alınan olumlu dönütler sonucunda Vize'nin Şairleri projesinin çok yıllık bir projeye dönüştürülmesi kararı alındı” ifadeleri kullanıldı. (Volkan Abuy)

Editör: Volkan Abuy