Kızılay ve ünlü televizyoncu Müge Anlı işbirliğinde hazırlanan Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi, Kırklareli’ne geldi. İlimizdeki ikinci mobil ikram aracı olma özelliği taşıyan araç acil arama kurtarma gibi faaliyetlerde Kırklareli halkına hizmet verecek.

Türk Kızılay Kırklareli Şube Başkanı Volkan Göç, aracın Kırklareli’ne kazandırılmasından memnun olduklarını söyleyerek, destekleri için Müge Anlı’ya da teşekkür etti.

Vize’de Doğalgaz Çalışmaları Sürüyor Vize’de Doğalgaz Çalışmaları Sürüyor

1-153

İkram aracının Kırklareli’ne yeni geldiğini söyleyerek; “Geçen yıl özellikle İstanbul’da yaşanan yoğun yağışlar sonrası vatandaşların zor duruma kalmasının ardından bu yıl tedbir alınıp, 100 tane ikram aracı aldılar. İstanbul’un 39 ilçesine ikram aracı verildi, 1 tanesini de bir kendimize aldık. Bizim 1 ikram aracımız vardı afet müdürlüğümüzde o daha çok afet durumunda kullanılması içindi. O afetlere devam etsin biz 1 aracı daha burada AKUT meselelerde kullanabileceğimiz şekilde bulunduralım. İkram aracı hazırlandı ilimize yeni geldi. Sayın Müge Anlı sponsorluğunda. Aracı Kızılay aldı, Müge Anlı aracın donanımlarını destekleriyle sağladı. Bu araçla tam teçhizatlı bir modern içinde yemek hazırlanabilecek aşevi ve ikram aracı ilimize kazandırdık” ifadelerini kullandı. (Kadir Sinici)

Clipboard03-1