Öz Sağlık-iş Sendikası Kırklareli Şube Başkanı İbrahim Arı beraberinde Şube Başkan Yardımcısı Sevilay Can ve İşyeri Temsilcisi Cevat Pancar ile birlikte Pınarhisar Devlet Hastanesi Başhekimi Aylin Can'ı, Pınarhisar Toplum Sağlığı Merkezini ve Pınarhisar 2 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret etti.

“Çözüm odaklı pozitif yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz”

10 Soruda Kış Depresyonu Testi 10 Soruda Kış Depresyonu Testi

Başhekim Aylin Can’a teşekkür eden Başkan Arı; “Öz Sağlık-iş Sendikası Kırklareli Şube Başkanlığı olarak Şube Başkan yardımcımız Sevilay Can ve işyeri temsilcimiz Cevat Pancar ile birlikte Pınarhisar Devlet Hastanesi'ndeki üyelerimizin sorun ve taleplerini görüşmek adına Hastane Başhekimi Dr. Sn. Aylin Can'ı, İdari Mali İşler Müdürü Sayın İsmail Akyüz'ü ve kurumda görev yapan üyelerimizi ziyaret ettik. Çözüm odaklı pozitif yaklaşımlarından dolayı idarecilerimize ve Değerli çalışma arkadaşlarımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

399340002_3599560000306778_222561003833925942_n

Pınarhisar Toplum Sağlığı Merkezi ve Pınarhisar 2 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ziyaretlerinden de bahseden Arı; “Öz Sağlık iş Sendikası Kırklareli Şube Başkanlığı olarak Şube Başkan yardımcımız Sevilay Can ve işyeri temsilcimiz Cevat Pancar ile birlikte Pınarhisar Toplum Sağlığı Merkezinde görev yapmakta olan üyelerimizi ziyaret ederek Kendilerine Genel merkezimizin hazırlayıp gönderdiği kahvelerimizden ikram ettik... Değerli arkadaşlarımıza; misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor çalışmalarında kolaylıklar diliyorum”

Öz Sağlık iş Sendikası Kırklareli Şube Başkanlığı olarak Şube Başkan yardımcımız Sevilay Can ve işyeri temsilcimiz Cevat Pancar ile birlikte Pınarhisar 2 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri istasyonunda görev yapmakta olan üyelerimizi Ziyaret ederek Kendilerine Genel merkezimizin hazırlayıp gönderdiği kahvelerimizden ikram ettik...

Değerli arkadaşlarımıza; misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı. (Kadir Sinici)