Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i, partinin genel merkezindeki makamında, 19 Aralık Salı sabahı, CHP Kırklareli milletvekili Fahri Özkan ile birlikte ziyaret etti.

Görüşme ile ilgili olarak bir açıklama yapan Kesimoğlu; “Genel başkanımız Sayın Özgür Özel’i, Kırklareli milletvekilimiz Fahri Özkan’la birlikte bu sabah makamında ziyaret ettik. Tüm örgütlerimizde ve tabanımızda büyük heyecan uyandıran Genel başkanımıza başarılar diledik. Vatandaşımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirirken yapabileceklerimizi konuştuk” dedi.

Son Dakika, Özgür Özel Kırklareli'ne Geliyor! Son Dakika, Özgür Özel Kırklareli'ne Geliyor!

Adaylık Vizesini Aldı Mı?

Geçtiğimiz haftalarda, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için aday adaylığını açıklayan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun bu ziyareti, adaylık belirleme sürecinde oldukça manidar bulundu.

Bu özel görüşmede nelerin konuşulduğu merak konusu olurken, Kesimoğlu’nun gerek genel Başkan Özel ile gerekse İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile olan yakın samimiyeti de dikkatlerden kaçmıyor.

Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı ziyaret fotoğrafları “Acaba Başkan, adaylık vizesini mi aldı?” sorusunu akıllara getiriyor. (Haber Merkezi)

412326815 18401465824040398 7249054219863203432 N