Başkan  Ilık, “Fransa-İsviçre Teknik Gezi Programı”nda Yerini Aldı Başkan Ilık, “Fransa-İsviçre Teknik Gezi Programı”nda Yerini Aldı

Pınarhisar Belediyesi tarafından ilçenin dört bir yanında hummalı bir şekilde süren üst yapı çalışmaları kapsamında önemli bir bağlantı yolu da bugün itibarıyla yenilenen yüzüyle hizmete giriyor. Balıklı meydanından ilçeyi çevreyoluna ve oradan Tozaklı köyü yoluna bağlayan yolun asfalt çalışmalarının tamamlandığı ve bugün hizmete açılacağı bildirildi.

Asfalt çalışmalarının tamamlandığı yolda çizgi ve çevre düzenlemesi dolayısıyla bugün saat 18.00’ e kadar başka güzergahların kullanılması gerektiğini aktaran Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, “İlçemiz Tozaklı yolu mevkiinde devam eden üst yapı asfalt çalışmalarımız bugün itibari ile bitti.

Tozaklı yolu, Balıklı Sadık Ağa Camii ile Çevre Yolu Bağlantı noktası arası, yarın akşam saat 18.00'a kadar trafiğe kapalı kalacaktır. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için alternatif güzergahları kullanmaları önemle rica olunur” dedi. (Ferdi Kurtbayram)