15 yıldır bir kamu kurumunda idari işler bölümünde başarılı bir çalışma hayatı sürdüren Samet Demirüç ata toprağı olan Kaynarca’ya yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Aday adaylığını açıklaması ile birlikte büyük bir teveccüh ile karşılaşan genç ve dinamik aday Samet Demirüç bugün dosyasını Pınarhisar İlçe Başkanlığı'na teslim etti.

Tüm Kaynarca Halkının Desteğini Bekliyor

Sahip olduğu tarih ve barındırdığı turistik özellikleri ile ilimizde ön plana çıkan Pınarhisar‘a bağlı Kaynarca beldesine yeni bir yüz ve soluk getirmeyi amaçlayan Aday Adayı Demirüç, tüm Kaynarca halkının desteğini bekliyor.

CHP Kaynarca Belediye Başkan Aday Adayı Samet Demirüç daha yaşanılabilir bir Kaynarca için büyük hayalleri olduğunu, hemşehrilerinin daha iyi ve kaliteli bir yaşam sürmeleri adına projelerini hayata geçirmek istediğini söyledi.

Demirüç yaptığı değerlendirmede, “Kurucu değerimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında cumhuriyetçilik, laiklik, devrimcilik, milliyetçilik, halkçılık ve devletçilik ilkeleriyle simgeleşen altı okumuzu ilk önce Kaynarcamızda ve daha sonrasında ülkemiz genelinde iktidara getirmek için çok çalışıp, bu bayrağı en yüksek göndere çekeceğimize söz veriyorum.” ifadelerini kulandı.  (Ferdi Kurtbayram)

Editör: Ferdi Kurtbayram