A Milli Kadın Voleybol Takımımızın CEV Avrupa Şampiyonası final maçını Kırklareli’nde vatandaşlar meydanlarda kurulan dev ekranlardan izlediler, şampiyonluk coşkusunu hep birlikte yaşadılar.

Başhekim Derdiyok’tan Can’a Ziyaret Başhekim Derdiyok’tan Can’a Ziyaret

Kırklareli’nde, Sabahattin Ali Sokağında bir araya gelen vatandaşlar final maçını soluksuz izlediler. Bir oturup bir kalkan Kırklarelililer maç sonunda ise büyük bir coşku yaşadılar. Ellerinde bayraklarla bu büyük başarıyı kutlayan Kırklareli, tarihi geceye tanıklık etmiş oldu.

Lüleburgaz’da ise binlerce vatandaş maçı meydanda izledi. Lüleburgaz Belediyesinin Kongre Meydanı’na kurduğu dev ekrandan maçı izleyen binlerce Lüleburgazlı unutulmaz zafere ortak oldu. Ortaya çıkan renkli görüntüler ise Türkiye’nin bir kez daha voleybol ülkesi olduğunu gösterdi.  Filenin Sultanları’nın Sırbistan’la son ana kadar başa baş geçen mücadelesini binlerce Lüleburgazlı heyecan içinde izledi. Müthiş bir heyecana sahne olan final maçında kupaya uzanan taraf Filenin Sultanları olurken Lüleburgazlılar bu muhteşem zaferi Türk Bayrakları ve meşalelerle kutladı. 

Pınarhisar’da da final coşkusu yaşandı. Belediye Başkanı İhsan Talay’ın da izlediği maç heyecanını Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda tüm Pınarhisarlılar hep birlikte yaşadılar. (Ferdi Kurtbayram)

F5IXjWsXEAAO1Q2

41f47193-3691-4322-930a-6072063c30cf