Karacaibrahim mahallesi sakinlerinden şehrimiz esnaflarından Adem Sevim, Aykut Sevim, Suat Sevim ve Sualp Sevim'in kardeşleri, Simge Uysal'ın annesi, Serpil Sevim hayatını kaybetti. Cenazesi ikindi namazına müteakip Hızırbey Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.
Cenaze törenine; AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş, Cumhur İttifakı Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, çok sayıda vatandaş ve sevenleri katıldı.
Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. (Haber Merkezi)