Trakya Güneşi Aydınlatmaya Devam Ediyor Trakya Güneşi Aydınlatmaya Devam Ediyor

Pınarhisar’da bulunan Sertim Tekstil fabrikası ilçede faaliyete geçtiği 10. yılını fabrika yöneticilerinin,  personel ve ailelerinin katıldığı büyük bir piknik organizasyonu ile kutladı. 2 Eylül Cumartesi günü Tozaklı yolu üzerinde bulunan Sertim Tekstil fabrikasının bahçesinde düzenlenen etkinliğe yaklaşık 600 kişi katıldı. İkram ve çekilişlerin de olduğu piknik etkinliğinde Sertim Tekstil çalışanları canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Pınarhisar’da faaliyete geçtiği günden bu yana üretim kapasitesini ve personel sayısını giderek arttıran ve bölge halkı tarafından da güven kazanan bir fabrika olarak ön plana çıkan Sertim Tekstil’in daha da büyüyerek hizmet vermeye devam edeceğini belirten Sertim Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Vahap Meşeoğlu, “Sertim Tekstil’in Pınarhisar’da faaliyete geçişinin 10. yıldönümünde bu etkinliğimize gelerek, bizleri onurlandırdınız. Sertim Tekstil olarak sektördeki 24. yılımızı, Pınarhisar’daki fabrika olarak da 10. yılımızı kutlarken birlikte olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Biz şunun farkındayız; Sertim Tekstil, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla bugünlere geldi. Bugünden sonra da siz çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte daha da büyüyeceğiz ve daha da güzel günleri göreceğiz. Sertim Tekstil Kurucu Ortağı Ali Serül, sizlerin buraya katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyoruz” dedi.

Meşeoğlu’nun konuşmasının ardından çekilişe geçildi. Çekiliş kapsamında şanslı personellere Sertim Tekstil logolu kupa bardak hediye edildi. Etkinliğe katılarak fabrika yöneticileri ve personellerinin 10. yıldönümünü kutlayan Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay da bir konuşma yaparak, şunları kaydetti. “Sertim Tekstil tarafından düzenlenen aile pikniği etkinliğinde bizler de davet üzerine buradayız. Hepinize hoş geldiniz diyor, iyi eğlenceler diliyorum. Sertim Tekstil fabrikası Pınarhisar’ımız için çok kıymetli bir fabrika... Çünkü yaklaşık 300 vatandaşımız burada emekçi olarak çalışıyor ve böylelikle ilçemizdeki birçok aile için de istihdam sağlanıyor. Ben bu vesileyle Sertim Tekstil Kurucu Ortağı Ali Serül Bey’e, çok kıymetli Vahap Bey ve Barış Bey’e teşekkür etmek istiyorum. Bugün ben de aranızda olarak sizleri selamlamak ve iyi eğlenceler dileklerinde bulunmak istedim. Pınarhisar Belediyesi olarak her zaman ve her konuda yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum. Sertim Tekstil’in ilçemizdeki faaliyetleri ve devamlılığı bizler için çok önemli. Sertim Tekstil’e bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de destek vermeye devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki; bizim bu fabrikaya verdiğimiz destek, aynı zamanda burada çalışan emekçi vatandaşlarımıza da vermiş olduğumuz destek anlamına geliyor. Bu vesileyle bu güzel pikniğin tüm vatandaşlarımızın güzel geçmesini diliyor ve tekrar iyi eğlenceler diliyorum.”

Piknik etkinliği daha sonra canlı müzik eşliğinde oynanan Trakya ve Roman havaları eşliğinde sona erdi. (Gülşah Ayyıldız)a87f6ca8-7720-443a-91c3-3ee7fa1894ba064e67cc-79f8-4993-a07e-a2cc0788ee67e4727692-9967-4ada-ae6d-2301c1978aec