Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, Süleymanpaşa’da eğitim gören öğren öğrencilere ulaştırılmak üzere hazırlanan kırtasiye malzemelerini, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla’ya teslim etti.

EĞİTİME DESTEĞE HER ZAMAN HAZIR

Kırtasiye malzemelerinin tesliminde konuşan Başkan Uzunlar, Süleymanpaşa Belediyesi olarak her zaman eğitime destek olmayı sürdüreceklerini belirterek gençlere ve çocuklara yapılan yatırım ve hizmetin, en kıymetli çaba olduğunun altını çizdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla da yerel yönetimlerin eğitime yaptığı katkıların daima çok değerli olduğunu vurgulayarak Başkan Uzunlar’a teşekkür etti.

5264-965161917

“ÇOCUKLARIMIZA BAŞARILI BİR YIL DİLİYORUM”

Başkan Uzunlar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Süleymanpaşa'mızdaki okullarda öğrenim gören çocuklarımıza kırtasiye yardımlarımıza bu yıl da devam ediyoruz. Süleymanpaşa Belediyesi olarak hazırlamış olduğumuz kırtasiye malzemelerini, öğrencilerimize dağıtmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ebubekir Atilla'ya teslim ettik. Tüm çocuklarımıza sağlıkla ve başarıyla geçirecekleri bir eğitim yılı diliyorum,” diye konuştu. (Süleymanpaşa Belediyesi)

Editör: Haber Merkezi