“2023-2024 eğitim ve öğretim yılında, genç hemşerilerimiz, öğrenci kardeşlerimizin yanındayız!” diyen Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, yaklaşık 2000 öğrencinin temel eğitim ihtiyaçlarını hediye ettiklerini söyledi. Talay yaptığı açıklamada;

Trakya’dan Sıralamaya Giren Tek Üniversite Oldu Trakya’dan Sıralamaya Giren Tek Üniversite Oldu

“Eğitimlerini yakından takip ederek, ilçemiz genelinde 10 okulumuzda; Cumhuriyet İlköğretim Okulu, İbrahim Dalkılıç İlköğretim Okulu, İmam Hatip Orta Okulu, Koloğlu İlkokulu, 19 Evler İlkokulu, Pınarhisar Anadolu Lisesi, Pınarhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi, Pınarhisar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Atatürk Orta Okulu, Yıldız Anaokulu ve çevre köylerimizde, Tozaklı İlkokulu, Cevizköy Orta Öğretim ve İlkokulu olmak üzere yaklaşık 2000 öğrenci kardeşimize temel eğitim ihtiyaçlarını hediye ettik.

Öğrencilerimizin eğitimi, kişisel gelişimi, başarılı ve verimli birer birey olmaları yolunda her daim yanlarında olmaya devam edeceğiz. Onlar bizim en değerlilerimiz. Yeni eğitim ve öğretim yılında, tüm öğrencilerimize başarılar dilerim!” dedi. (Ferdi Kurtbayram)