Toplu Sünnet Şöleni ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’müzün, kentimizde yaşayan ihtiyaç sahibi aileler için her yıl geleneksel olarak yapmış olduğu Toplu Sünnet etkinliklerini, bu yıl da gerçekleştiriyoruz. Toplu sünnet kayıtlarımız 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü (bugün) itibari ile başladı” dedi.

Sünnet 2

60 Ayını Dolduran Çocukların Sünnetleri Yapılabilecek

Başkan Akay, “Toplu sünnet işlemleri için kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Kızılpınar eski Belediye Binası’nda ve Çerkezköy Belediyesi Başvuru Masalarına müracaat ederek, sünnet olacak çocuklarımızın kayıtlarını yapabilecekler. Toplu Sünnet kayıtları için müracaatların 14 Haziran Cuma gününe kadar sünnet olacak çocuğun kimlik fotokopisi ile yapılması gerekiyor” diye konuştu. 

Başvuruların tamamlanması ve yapılacak incelemenin ardından belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının doktor kontrolünde ve steril ortamda sünnetlerinin yapılacağını kaydeden Akay, “Sünnetlerimizin tamamlanmasının ardından sünnet olan yavrularımız için bir şenlik yapacağız. Tarihini daha sonra açıklayacağımız şenliğimizde sünnet olan yavrularımız ile bir araya gelerek, onların güzel bir gün geçirmelerini sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Motosiklet Tutkunları Demirköy’de Buluşuyor! Motosiklet Tutkunları Demirköy’de Buluşuyor!

Sünnet 3

Editör: Haber Merkezi