Türkiyat Uygulama ve Araştırma Merkezi Türk Müziği Birimi bünyesinde faaliyet gösteren Türk Müziği Personel Korosu, Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla Rektörlük Kültür Merkezinde "Türk Halk Müziği Konseri" verdi.

Konsere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ünal Çağlar, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Han Ergüven, Gıda Ar-Ge İnovasyon ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hatice Şanlıdere Aloğlu, Türkiyat Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Umut Üren, Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Soner Yeler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ömer Faruk Güleç, Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Emrullah Tören, Üniversite Aile Sağlığı Merkezi Hekimi Dr. İsmail Keskin, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Cüneyt Koca, Personel Daire Başkanı Bülent Yavuz, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Caner Yahya Boyar, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Sinan Bozkurt, üniversitenin akademik ve idari personeli ile vatandaşlar katıldı.

Bulgar Tiyatrocular Lüleburgazlıları Kırdı Geçirdi Bulgar Tiyatrocular Lüleburgazlıları Kırdı Geçirdi

byhi_gr_31-10-2023_d05c2

Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Emrullah Tören koordinatörlüğünde İlahiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Uğur Alkan şefliğinde gerçekleşen etkinlikte Türk Halk Müziği eserlerini solo ve koro halinde seslendirildi. Konser izlkeyenlerden büyük beğeni aldı. (GÜLŞAH AYYILDIZ)