Sosyal medya fenomeni ve moda ikonu Rachel Araz, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile adından söz ettirdi. Başına gelenlerin sosyal medya aracılığı ile takipleriyle paylaşan Araz, "Korkunç bir Pazar geçiriyorum" sözünü not düştü.

Bir Döneme Damgasını Vuran Televizyoncu Vefat Etti Bir Döneme Damgasını Vuran Televizyoncu Vefat Etti

Üç çocuk annesi olan 36 yaşındaki fenomen, geçirdiği trafik kazasını takipleriyle paylaşarak, ölümden döndüğünü ifade etti.

Otobanda seyir halindeyken aracına başka bir aracın şiddetle çarptığını dile getiren Araz, aracının ters döndüğünü ifade ederek "En sol şeritte tek başıma otobanda giderken başka bir araç bana yandan tam dik açıyla çarptı. Beni akan trafikte tur attırarak ters çevirdi" dedi.

Trafik kazası nedeniyle büyük bir travma geçirdiğini dile getiren Araz, "Hava yastıkları patladı, araç durduğu anda o şokla kapımı açıp çimenlere koştum başka biri daha çarpmasın diye. Sonrası ambulans, polis, hastane. Binlerce şükür ki iyiyim ama yaşadığım travmayı bir saniye dahi unutamıyorum. O saniyeler sadece şunu düşündüm; demek böyle ölüyor insanlar trafik kazalarında. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin başınıza bu gelebiliyor. Sinir sitemim çöktü, durmadan ağlıyorum. Allah korudu, başka bir açıklaması yok. İyi ki yalnızdım şükürler olsun ki, aksini düşünmek dahi istemiyorum" ifadelerini kullandı.

1024Xauto

Editör: Haber Merkezi