İl Özel İdaresi ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen 'Ana Arı Yetiştiriciliği Projesi' dolayısıyla üreticilere ana arı dağıtım töreni düzenlendi.
Projeyle alakalı açıklamada; “Lüleburgaz ilçemizde İl Özel İdaresi bütçeli İl Müdürlüğümüz koordinesinde Kırklareli Arı Yetiştiricileri Birliği ile yapılan 'Ana Arı Yetiştiriciliği Projesi' kapsamında, 29 arı yetiştiricimize 58 “Ana Arı” dağıtımı gerçekleştirildi” ifadeleri kullanıldı.
Muhabir: Volkan Abuy