İki gün süren çalışmaların ardından yolların vatandaşların kullanımına sunulduğunu aktaran ve çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunan Üsküp Belediye Başkanı Hüseyin Kasap; “Göreve geldiğimizde beldemizin birçok yolunu sıcak asfalt konforu ile buluşturmuştuk. O dönemde asfalt olmayan ve gerçekleştirilen doğalgaz ve elektrik çalışmaları sonrasında bozulan yollarımızın asfalt ile kaplanması her zaman planlarımız arasında yer alan bir konu oldu. Yaptığımız bu son çalışma ile imkanlarımız nispetinde ve alt yapı çalışmaları tamamlanmış olan bazı yollarımızda bu planlarımızı gerçekleştirdik. Gönlümüz daha çok yolumuzu sıcak asfalt konforuna kavuşturmak istiyor ama imkanlarımız kısıtlı olduğu için adım adım ilerlemek zorundayız. İnşallah ilerleyen süreçte kademe kademe asfaltlama çalışmalarımız devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Kasap asfaltlama çalışmalarında kendilerine destek veren Karayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak’ a teşekkürlerini iletti. (Gülşah Ayyıldız)

Kırklareli'nde Sahipsiz Köpeği Bıçakla Öldüren Şüpheli Tutuklandı Kırklareli'nde Sahipsiz Köpeği Bıçakla Öldüren Şüpheli Tutuklandı